Hazırlık Kursları

Yoğunlaştırılmış Imat Biyoloji & Kimya Kursları

IMAT Biyoloji & IMAT Kimya Kursu Hakkında Genel Bilgiler

IMAT Biyoloji & IMAT Kimya Kursu İtalya’da tıp eğitimi almak isteyen öğrenciler için hazırlanmıştır. İtalya’da tıp eğitimi almak isteyen öğrencilerin girmek zorunda olduğu IMAT sınavı, biyoloji, kimya, matematik, fizik, mantık ve genel kültür bölümlerinden oluşmaktadır. En çok sorunun geldiği biyoloji ve kimya bölümleri, öğrenciler için oldukça değerlidir. IMAT sınavına katılmak isteyen öğrencilerin kesinlikle biyoloji ve kimya alanında çok iyi olmaları gerekir.

Kişilerin biyoloji ve kimya alanlarında iyi olmaları, IMAT sınavında başarılı olmalarını sağlamakla birlikte sınav sonrası tıp eğitiminde de başarılarını devam ettirebilmeleri için çok değerlidir. Bu nedenle öğrencilerimizi her konuya özel kaynak kitaplarımızla IMAT müfredatının tamamında desteklemekle birlikte kendilerini eksik gördükleri alanlarda onları iyileştirmek için ekstra kurslar, birebir özel dersler de düzenlemekteyiz.

IMAT Biyoloji ve IMAT Kimya Soru Dağılımı

IMAT sınavında biyolojiden 18, kimyadan 12 soru sorulmaktadır. Bunun yanı sıra genel kültürden 12, mantıksal akıl yürütmeden 10, genel kültürden 12, fizik ve matematik alanlarından 4’er soru sorulur.

Yoğunlaştırılmış IMAT Biyoloji ve IMAT Kimya Kursu

Pisa Edu olarak biyoloji ve kimya alanında desteğe ihtiyaç duyan öğrencilerimize ONLINE kurs düzenlemekteyiz.

Yoğunlaştırılmış IMAT biyoloji ve IMAT kimya kursu ile öğrencilerimiz eksikliklerini tamamlayacak ve IMAT sınavına daha iyi hazırlanacaklar.

Yoğunlaştırılmış IMAT Biyoloji & IMAT Kimya ONLINE Kurslar

14 – 19 KASIM 2022 veya 17-21 NİSAN 2023 tarihleri arasında iki tane yoğunlaştırılmış kurs olacaktır.

20 Saat Biyoloji

20 Saat Kimya

Toplam 40 Saat ders işlenecektir.

Yoğunlaştırılmış IMAT Biyoloji & IMAT Kimya tek kurs ücreti KDV dahil 5.000 TL’dir.

Detaylı bilgi almak ve başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 216 414 24 15 ve +90 532 384 24 15 numaralardan bizi arayabilir, Online Randevu Formunu doldurabilir veya kadikoy@pisaedu.com ’a mail atabilirsiniz.

Başa dön tuşu
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?