Genel

İtalya Üniversiteleri Danışmanlık Merkezi

10 yıla yakın deneyim, alanında uzman danışmanlar ve 5 farklı şehirde ofislerimizle İtalya’da eğitim almak isteyen öğrencilere hizmet sağlıyoruz

İtalya üniversiteleri danışmanlık merkezi; kurucumuz İtalya’da yüksek lisansını tamamlarken İtalya’da lisans ve yüksek lisans eğitimi almak isteyen öğrencilere kafa karıştıran bürokratik işlemler, üniversite başvuruları ve gerekli prosedürler hakkında yardımcı olmak gayesiyle 2012 yılında kurulan Pisa Edu, önceleri Türkiye’deki yurt dışı eğitim firmalarına servis hizmeti sundu.

2015 yılında kurucumuzun Türkiye’ye kesin dönüş yapmasıyla markalaşmaya yönelen Pisa Edu, o günden bugüne öğrencilerine profesyonel danışmanlık hizmeti sağlayarak öğrencilerinin eğitim hayallerine ulaşmasına yardımcı oluyor.

İtalya üniversiteleri danışmanlık merkezi

İstanbul Şişli, İstanbul Kadıköy, İzmir, Ankara ve Milano’daki ofislerimizle Türkiye’nin her yerindeki öğrencilerimize ulaşıyor, İtalya üniversiteleri için profesyonel danışmanlığımızı İtalya’da da sürdürüyoruz.

İtalya’da eğitim web sitemizde sizler İtalya üniversiteleri, İngilizce ve İtalyanca lisans bölümleri, yüksek lisans programları, yaşam maliyetleri, şehir tanıtımları, hazırlık kurslarımız, sunduğumuz diğer hizmetler, sınavlar, İtalya eğitim sistemi gibi birçok bilgiyi bulacaksınız.

Pisa Edu, YEDAB üyesidir

YEDAB – YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLARI DERNEĞİ ÜYELERİYLE GÜVENİLİR YURTDIŞI EĞİTİME ADIM ATIN

YEDAB – Yurtdışı Eğitim Danışmanları Derneği; Türkiye’den 94, bölge ülkelerinden ise 200 üyeye sahip Avrasya bölgesinin en büyük ve etkin Uluslararası Eğitim Danışmanları Derneğidir.

Üyelerimiz, siz sevgili öğrencilerin Yurtdışı Eğitim hayallerini gerçekleştirmek için canla başla çalışmaktadır.

Üyelerimizin önemli bir kısmı, yurtdışına gidecek öğrencilere danışmanlık verirken; önemli bir kısmı da ülkemize daha fazla uluslararası öğrenci gelmesi için katkı yapmaktadır.

Üyelerimizin UZMANLIK ALANLARI; Yurtdışında Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Diploma Sertifika Programları, Dil Kursları, Yaz Okulları, Staj ve Work and Travel gibi programları kapsar. Ayrıca üyelerimiz, farklı ülkelerin Eğitim Vizeleri alanında uzman kurumlardır.

YEDAB Yurtdışı Üniversiteler, Kolejler, Konsolosluklar ve ülkelerin Eğitim Ataşelikleri tarafından kabul gören ve tavsiye edilen bir dernektir.

YEDAB Üyesi Eğitim Danışmanlığı Kurumları özellikle; Almanya, Amerika, Avustralya, Çek Cumhuriyeti, Çin, Danimarka, Finlandiya, Güney Kore, Hollanda, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, Japonya, Kanada, Macaristan, Malta, Polonya, Rusya, Ukrayna gibi pek çok ülkede bulunan, dünyanın en iyi üniversiteleri sıralamasında ilk 1000’de yer alan üniversiteler de dahil olmak üzere, pek çok eğitim kurumunun temsilciliğini yapmaktadır. Ayrıca bu ülkelerde dil okullarına ve staj programlarına öğrenci yerleştirmektedir.

Tüm Öğrenci ve Velilerimize tavsiyemiz; yurtdışı eğitim işlemlerini YEDAB Üyesi kurumlar ile yapmanız, herhangi bir sorun yaşadığınız zamanda direkt YEDAB Yönetimi ile irtibata geçmenizdir.

YEDAB Üyesi Kurumlar, “Güvenilir Eğitim Acentesi” Belgesine Sahiptir

YEDAB Güvenilir Eğitim Acentesi Standartları Nelerdir?

YEDAB Güvenilir Eğitim Acenteleri, kaliteli hizmeti en üst seviyede vermeye çalışan kurumlardır;

Üye Kurumlarımız;

  • MEVZUATA ve ETİK KURALLARA UYAN ve hizmetin güvenliğini ve kalitesini garanti eden danışmanlık kurumlarıdır.
  • Üye Kurumlarımız, yurtdışı eğitim konusunda öğrenci ve velisine AÇIK, ŞEFFAF ve DOĞRU bilgiler vermekle mükelleftir.
  • Yurtdışı Eğitim Kurumları ile açık ve yazılı sözleşmeler imzalayarak öğrencinin yurtdışında kalışını tüm aşamalarda ETKİN BİR ŞEKİLDE yönetirler. Danışmanlık, ilgili eğitim kurumları başvuru ve kayıtları, konaklama ve yolculuk organizasyonu ve öğrencinin eğitimi esnasında olabilecek sorunların çözümünü kapsar.
  • Öğrencinin eğitim süresi boyunca KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ yardım ve kalıcı destek sunmak zorundadırlar. •Öğrencilere danışmanlık veren danışmanların YETERLİLİĞİ ve SERTİFAKASYONLARI, YEDAB tarafından denetlenir
  • Hizmetin KALİTESİNİ doğrulamak için, öğrenci ve velilerin kapsamlı geri dönüşlerini takip eder.

•Üye kurumlar ya da danışmanları hakkında, öğrenci veya velilerden gelebilecek şikayetlerin, YEDAB tarafından incelenmesini ve çözüm bulunmasını kabul ederler.

Detaylı bilgi almak ve başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 216 414 24 15 ve +90 532 384 24 15 numaralardan bizi arayabilir, Online Randevu Formunu doldurabilir veya kadikoy@pisaedu.com ’a mail atabilirsiniz.

PTE Academic logo

Başa dön tuşu
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?