Eğitim

Pisa Edu ve Humanitas Üniversitesi Bursa TED Kolejinde

Pisa Edu ve Humanitas Üniversitesi Bursa TED Kolejinde

Pisa Edu ve Humanitas Üniversitesi işbirliği çerçevesinde Humanitas Üniversitesi tanıtım sunumu bu kez de Bursa TED Kolejinde gerçekleştirildi.

Pisa Edu Bursa ofisinin öncülüğünde düzenlenen toplantı Bursa TED Koleji oditoryumunda yapıldı. Humanitas Üniversitesi uluslararası temsilcisi Elisa Comentale öğrencilere okulun tanıtım sunumunu gerçekleştirdi. Comentale, Humanitas Üniversitesi bölümleri, bölümlerin başvuru koşulları, kabul sınavının konu başlıkları, okul ücreti ve konaklama hususu gibi pek çok konuda öğrencilere bilgi aktardı. Öğrenciler eğitim alırken uluslararası Erasmus+, Travel Grants ve USMLE preparation programlarından yararlanabilirler. Okul yapmış olduğu “Humat” sınavını baz alarak öğrencilere öğrenim bursu sağlamaktadır.

Humanitas Üniversitesi 2023 yılı Times Higher Education listesinde ilk 250 arasında yer almaktadır. Araştırmaya ve bilimsel gelişmelere önem veren bir misyonu vardır.

 

Detaylı bilgi almak ve başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 216 414 24 15 ve +90 532 384 24 15 numaralardan bizi arayabilir, Online Randevu Formunu doldurabilir veya kadikoy@pisaedu.com ’a mail atabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?