Eğitim

NABA Erken Kayıt İndirimi

NABA ile 2021 Erken Kayıt İndirimi Tarihlerini Kaçırmayın

İtalya’nın kültür, moda, sanat ve tasarım başkentleri olan Milano ve Roma’daki uluslararası kampüslerde NABA erken kayıt indirimi ile eğitim alabilirsiniz.

Hayalinizdeki eğitim için NABA lisans programları erken kayıt bursunu kaçırmayın.

NABA Erken Kayıt İndirimi

1 Şubat 2021’e kadar kayıt yaptırarak, Ekim 2021’de başlayan İletişim ve Grafik, Tasarım, Moda Tasarımı, Medya Tasarımı ve Multimedya Sanatları, Set Tasarımı ve Görsel Sanatlar bölümlerinde, ‘Bachelor of Arts’ programlarında, yüzde 10 indirim kazanın.

Hem Milano hem de Roma kampüslerindeki lisans eğitimlerinde, Akademinin kabul koşullarını karşılayan ve 1 Şubat 2021’e kadar kayıt yaptıran uluslararası öğrencilere ‘Erken Kayıt İndirimi’ veren NABA, İtalyan Eğitim, Üniversite ve Araştırma Bakanlığı (MIUR) tarafından tanınan İngilizce ve İtalyanca akademik programlarıyla her sene yüzlerce öğrenciyi sektöre hazırlıyor.

Pisa Edu, NABA Akademi Türkiye temsilcisidir ve tüm danışmanlık hizmetleri ÜCRETSİZ yapılmaktadır.

Detaylı bilgi almak ve başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 216 414 24 15 ve +90 532 384 24 15 numaralardan bizi arayabilir, Online Randevu Formunu doldurabilir veya kadikoy@pisaedu.com ’a mail atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?